• El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Telefonas: +370 659 66 999

Info

Naujų kotedžų Vilniuje kokybė

Naujų kotedžų Vilniuje kokybė: ką svarbu žinoti?

Modernus Slėnis yra puikus pavyzdys, kaip naujų kotedžų kokybė Vilniuje gali būti užtikrinta ne tik žvelgiant per aukštų standartų prizmę, tačiau ir per technologijas, medžiagas bei komunikacijas.

Kai kalba pasisuka apie naujų kotedžų Vilniuje kokybę, daugelis gali pagalvoti apie pačiame name įrengtus patogumus ir didesnį komfortą suteikiančius dalykus, pavyzdžiui, terasą.

Tačiau, iš tiesų, kalbant apie kokybę, reikėtų atkreipti dėmesį į techninius gyvenamojo namo aspektus. Būtent techniniais aspektais, nauja uždara gyvenvietė, esanti Vilniuje, Modernus Slėnis, išsiskiria iš kitų. 

Aukščiausi statybos standartai

Mūsų naujos statybos kotedžai – suprojektuoti taip, kad atitiktų aukščiausius standartus. Statybų procese – naudojamos pažangiausios technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos, užtikrinančios pastatų patvarumą ir ilgaamžiškumą. Tad Moderniame Slėnyje esantys kotedžai gali pasiūlyti daugiau negu tik gražų fasadą. 

Šilumos izoliacija ir namo ilgaamžiškumas

Pavyzdžiui, kotedžų sienos yra statomos naudojant 25 cm blokelius, apšiltintus 25 cm polisteroliu. Taip pat, fasadas yra padengtas dekoratyviniu tinku su klinkerio elementais. Šie sprendimai ne tik garantuoja puikią šilumos izoliaciją, bet ir užtikrina statinio ilgaamžiškumą.

Pagrindinės ir svarbiausios komunikacijos

Visi kotedžai, esantys Moderniame Slėnyje, yra 2023 metų statybos ir yra įrengti su miesto vandentiekiu, kanalizacija ir elektra. Tai komunikacijos, kurios skirtos ne tik patogumui, bet ir gyvenimo kokybei užtikrinti. Čia esantys garažo vartai įrengti su automatika, o namo stogas yra sutapdintas ir apšiltintas 30 cm. Tad galite būti ramūs ir užtikrinti, kad Jūsų investicija yra saugi ir ilgalaikė. 

Miesto komunikacijos, tokios kaip vandentiekis ir kanalizacija – gyvybiškai svarbios sveikatai ir higienai palaikyti. Be patikimo vandentiekio ir kanalizacijos, gyventojai gali susidurti su vandens kokybės ir sanitarinėmis problemomis. Kita vertus, pavyzdžiui, elektra, yra tiesiog būtina visų šiuolaikinių patogumą užtikrinančių technologijų veikimui, įskaitant šildymą, apšvietimą, ir elektros prietaisus.

Ar verta investuoti?

Daugeliui gali atrodyti, kad naujo kotedžo Vilniuje įsigijimas – labai brangi investicija. Tačiau, jeigu apsvarstysite visus privalumus ir aukštos kokybės statybos elementus, kuriuos siūlo Modernus Slėnis, taps akivaizdu, kad tokio pobūdžio nekilnojamojo turto įsigijimas – ilgalaikė bei protinga investicija.

Kokybė – ne tik žodis, bet ir veiksmas. Modernus Slėnis yra puikus pavyzdys, kaip naujų kotedžų kokybė Vilniuje gali būti užtikrinta ne tik žvelgiant per aukštų standartų prizmę, tačiau ir per technologijas, medžiagas bei komunikacijas. Tai vieta, kurioje Jūsų naujasis kotedžas garantuos ne tik puikią prekinę išvaizdą, bet pranoks ir aukščiausius kokybės standartus.

Žr. daugiau: Kodėl verta gyventi kotedže

Mūsų kontaktai

Telefonas:

+370 659 66 999

El. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas:

Fabriko g., Vilnius

NT brokerė

Violeta Bublytė-Kotlovska

Telefonas:

+370 659 66 999

El. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nemokama konsultacija