• El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Telefonas: +370 659 66 999

Info

Atvira terasa prie kotedžo

Atvira terasa prie kotedžo: kas tai?

Terasa yra moderni atvira erdvė su stogu. Ja daugiausia naudojamasi šilto sezono metu.

Tai - puiki vieta ne tik rytiniam kavos puodeliui, kuomet esate vienas, tačiau ir linksmai vakarienei su draugais. Tad savo terasoje, esančioje Moderniame Slėnyje, galite įrengti valgomąją zoną, pastatyti kampinę sofą, stalą, suolus, kėdes, spinteles ir augalus vazonuose.

Terasos funkcionalumas priklauso nuo jos išplanavimo ir apdailos. 

Nors pagrindinė terasos paskirtis - poilsis, visgi ji  - daugiafunkcinė. Pavyzdžiui, šiltuoju metų laiku terasoje galite įsirengti virtuvę - tarkime pasistatyti įrangą, skirtą gaminimui. O pasistačius terasoje rekreacinę įrangą - gultus, pripučiamus čiužinius ar hamakus, galėsite jaukiai susiburti į kompaniją bendravimui ir poilsiui.

Pagrindiniai atviros terasos privalumai:

  • atsiveriantis gražus vaizdas į apylinkes;
  • esant terasoje, sukuriamas ypatingas jausmas – tarsi būtumėte lauke. Čia galite pastatyti kepsninę ar kitą įrangą gaminimui ant atviros ugnies ir atsipalaiduoti su visa šeima - juk ir vaikai ypatingai mėgsta žaisti terasoje;
  • apšvietimo prieinamumas. Apšvietimui naudojama name jau įrengta elektros instaliacija, todėl nereikia tiesti papildomų laidų;
  • dizaino įvairovė. Terasą galima dekoruoti tokiu pat stiliumi, kaip ir namą arba sukurti jai individualų dizainą. Yra daugybė dizaino variantų, kurie leis įgyvendinti net išskirtiniausias idėjas!

Svarbu suprasti, kad moderni terasa – tai neatsiejama namo dalis, kurios įrengimas planuojamas iš anksto. Vasaros laikotarpiu, ji vis dažniau tampa vilniečių valgomuoju, kuriame galima rasti tarsi “nedidelį virtuvės kampelį” su kepsnine. Vasarą terasoje valgyti pusryčius ar gerti arbatą vakarais - tampa ypatingai malonu.

Tik nepamirškite - jeigu planuojate terasą naudoti poilsiui, jums reikės gulto ir nedidelio staliuko. Susibūrimams tinka stalas, kėdės ir nedidelė sofa.

Dizaineriai terasai rekomenduoja naudoti nerūdijančio metalo, kaltinės geležies, medžio arba rotango rūšies baldus (dirbtinius ar natūralius). Be funkcionalių daiktų, terasą papildyti galima vazomis, skulptūromis, pagalvėlėmis, kilimais.

Atvira terasa prie kotedžio ne tik suteikia namui įdomią išvaizdą, tačiau turi ir naudingų funkcijų:

  • Čia galite įsirengti valgomąjį vasaros laikotarpiui arba pastatyti nedidelį kavos staliuką, kad galėtumėte pasimėgauti puodeliu kvapnaus gėrimo;
  • Jeigu mėgstate priimti svečius, terasoje pastatykite šašlykinę, stalą su kėdėmis ir renkite vakarėlius;
  • Terasa – gali tapti puikia darbo zona, jei dirbate nuotoliniu būdu;
  • Šioje erdvėje galite įrengti saugią žaidimų aikštelę vaikams;
  • Mėgstantiems atsipalaiduoti terasoje, rekomenduojama pasistatyti gultus ar net kubilą.

Kaip matote, terasos naudojimo galimybių neriboja niekas - viskas priklauso tik nuo jūsų, kaip būsimų namo Moderniame Slėnyje savininkų, vaizduotės!

Mūsų kontaktai

Telefonas:

+370 659 66 999

El. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas:

Fabriko g., Vilnius

NT brokerė

Violeta Bublytė-Kotlovska

Telefonas:

+370 659 66 999

El. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nemokama konsultacija