• El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Telefonas: +370 659 66 999

Info

Kotedžai ir gyvunai

Kodėl su naminiais gyvūnais verta gyventi kotedže, o ne bute?

Jūsų kotedžas Moderniame Slėnyje – puiki vieta ramiam gyvenimui su mylimais augintiniais.

Ar jau seniai svajojate apie galimybę turėti augintinį, tačiau dar nesate apsisprendę? Galbūt gyvenate bute ir manote, kad čia jam – per mažai vietos? O ar kada nors susimąstėte apie tai, kad kotedžas – puikus pasirinkimas norint gyventi nevaržomai ir laikyti šunį ar katę? Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą priežasčių, kodėl turint naminių gyvūnų ar planuojant juos įsigyti – verta rinktis gyvenimą kotedže, o ne bute.

Daugiau erdvės Jūsų gyvūnui

Daugiau erdvės – viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis kotedžą, turint augintinių.

Kotedžai dažnai turi didesnius kiemus, lauko plotus, kurie suteikia daugiau laisvės Jūsų gyvūnams ir garantuoja geresnę gyvenimo kokybę. Turint nuosavą lauko erdvę, gyvūnai gali bėgioti, žaisti ir tyrinėti gamtą nevaržomi.

Maloni aplinka – grynesnis oras, gamtos apsuptis

Gyvendami kotedže šalia Vilniaus, Jūs ir Jūsų gyvūnėlis galėsite mėgautis malonia aplinka - grynesniu oru ir gamtos apsuptimi. Augalija bei paukščių čiulbėjimas užtikrins ramybę ir gerą nuotaiką.

Galimybė dažnai leisti laiką grynesniame ore daro teigiamą poveikį ne tik Jums, bet ir Jūsų augintiniui. Natūralu, kad galėdamas didžiąją laiko dalį leisti lauke, gyvūnas jaučiasi laimingesnis.

Privatumas ir saugumas

Kotedžas taip pat suteikia didesnį privatumą ir saugumą ne tik Jums, bet ir Jūsų gyvūnui.

Pavyzdžiui, Moderniame Slėnyje yra tik 5 dvibučiai ir 5 vienbučiai namai, todėl išvengsite didelio triukšmo ar judesio, kurio apstu gyvenant daugiabučiuose ar kitose itin tankiai apgyvendintose vietose.

Moderniame Slėnyje Jūsų gyvūnas galės mėgautis ramybe bei pamiršti galimą stresą dėl išorinių veiksnių. Be to, kotedžai dažniausiai turi tvorą arba aptvarą, kuris apsaugo nuo pabėgimo.

Laikas gamtoje

Kotedžas atveria daugiau galimybių leisti laiką gamtoje. Kartu su gyvūnu galėsite mėgautis pasivaikščiojimais gamtoje ar lauko pramogomis bet kada panorėjus.

Laikas gryname ore – malonumas ir nauda sveikatai tiek Jums, tiek Jūsų naminiam gyvūnui. Kartu galėsite tyrinėti aplinką, o Jūsų gyvūnui atsivers naujos galimybės atrasti ir pažinti naujus kvapus bei garsus.

Laikas su šeima

Gyvendami kotedže su gyvūnais, turėsite galimybę daugiau laiko praleisti kartu su šeima ir į įvairias veiklas įtraukti savo augintinius. Nuosavo kiemo turėjimas leidžia daugiau laiko praleisti namuose ir planuoti čia įvairias veiklas, kartu jose dalyvaujant ir Jūsų augintiniui. Galėsite žaisti, treniruotis ar tiesiog ilsėtis kartu.

Norite vakarieniauti su šeima ar draugais gryname ore? Turint nuosavą kiemelį ir terasą Moderniame Slėnyje, galite vakarienę surengti savo kieme! Taip nepalikdami savo gyvūno vieno namuose. Galėsite žaisti, treniruotis ar tiesiog ilsėtis kartu. Buvimas kartu sukuria stipresnį ir glaudesnį ryšį tarp Jūsų ir augintinio.

Tad galime daryti išvadą, kad gyvenimas kotedže su naminiais gyvūnais turi daugybę pliusų. Jūsų gyvūnas turės daugiau erdvės, galėsite džiaugtis privatumu ir saugumu, grynu oru bei turėsite galimybę daugiau laiko praleisti su šeima.

Pasirinkimas gyventi kotedže prie Vilniaus gali būti puiki galimybė padaryti savo namus dar jaukesnius ir draugiškesnius Jums ir Jūsų mylimam gyvūnui!

Žr. daugiau: Kotedžai su garažu Vilniuje

Mūsų kontaktai

Telefonas:

+370 659 66 999

El. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas:

Fabriko g., Vilnius

NT brokerė

Violeta Bublytė-Kotlovska

Telefonas:

+370 659 66 999

El. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nemokama konsultacija