• El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Telefonas: +370 659 66 999

Info

nauji namai Vilniuje

Laikas atsinaujinti ir mėgautis vasara savo kiemelyje!

Įsivaizduokite: šilta saulė, atviros durys į terasą, skanūs kepsniai ant grotelių, jaukūs vakarai su šeima ir draugais – visa tai gali tapti jūsų kasdienybe...

Sulig kiekviena diena saulė vis labiau glosto žemę, o gamta bunda iš žiemos miego. Tai ženklas, kad vasara jau visai čia pat! Kartu su besikeičiančiais metų laikais, laikas atsinaujinti ir mums patiems.

Permainos gali būti nuo pačių mažiausių, tačiau jos gali suteikti mūsų gyvenimui dešimt kartų didesnį komfortą. Pavyzdžiui, kodėl vasarą neišnaudojus maksimaliai ir nepasimėgavus ja netoliese, savo nuosavame kiemelyje? Įsivaizduokite: šilta saulė, atviros durys į terasą, skanūs kepsniai ant grotelių, jaukūs vakarai su šeima ir draugais – visa tai gali tapti jūsų kasdienybe...

Kotedžai Moderniame Slėnyje Vilniuje – tai ne vien tik namai, tai – gyvenimo būdas. Tai erdvės, kuriose šiuolaikiškas dizainas ir pažangios technologijos dera su gamtos artumu ir sukuria unikalią atmosferą, atspindinčią Jūsų individualumą.

Modernūs ir stilingi, šie kotedžai Vilniuje yra sukurti atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir komfortą:

  • Aukštos kokybės statyba: naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos ir pažangios technologijos, užtikrinančios namo ilgaamžiškumą ir patvarumą. 25 cm storio sienos su 25 cm storio polisterolio sluoksniu ir dekoratyviniu tinku su klinkerio elementais – tai ne tik estetiškas vaizdas, bet ir puiki šilumos izoliacija.
  • Funkcionalus išplanavimas: kiekvienas erdvės metras suplanuotas taip, kad atitiktų Jūsų poreikius ir užtikrintų maksimalų komfortą.
  • Išplėtota infrastruktūra: visi naujos statybos kotedžai yra prijungti prie miesto vandentiekio, kanalizacijos ir elektros tinklų. Taip pat įrengti automatiniai garažo vartai ir apšiltintas 30 cm storio stogas.
  • Patogi vieta: Moderniame Slėnyje įsikūrę kotedžai yra apsupti gamtos, tačiau tuo pačiu metu lengvas susisiekimas su miesto centru ir visa reikalinga infrastruktūra.

Kotedžai Moderniame Slėnyje – tai ne tik Jūsų namai, tai Jūsų svajonių erdvė. Pasitikite vasarą naujuose namuose!

Mūsų kontaktai

Telefonas:

+370 659 66 999

El. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas:

Fabriko g., Vilnius

NT brokerė

Violeta Bublytė-Kotlovska

Telefonas:

+370 659 66 999

El. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nemokama konsultacija