• El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Telefonas: +370 659 66 999

Info

kaip išsirinkti kotedžą

Kaip protingai įsigyti kotedžą Vilniuje?

Nauji būstai, esantys Vilniuje, gali būti statomi naudojant įvairias technologijas ir medžiagas, todėl svarbiausia žinoti, kokio tipo namo norite.

Kai renkatės naujos statybos namą Vilniuje, reikėtų atkreipti dėmesį į daugelį dalykų.

Jeigu nusprendėte, jog norite įsigyti kotedžą, visų pirma apsispręskite, kokio tipo kotedžo norite - vienbučio ar dvibučio. Taip pat svarbu nusistatyti, kokio dydžio yra Jūsų biudžetas, kad galėtumėte tinkamai planuoti pirkimą.

Antra - patikrinkite, koks yra sklypo plotas ir kokia jame infrastruktūra. Išsiaiškinkite, ar sklypas turi reikiamą elektros, vandens, kanalizacijos ir kitų būtinų sistemų tinklą. Taip pat patikrinkite ir sklypo lokalią infrastuktūrą: ar šalia yra vaikų darželis, mokykla, parduotuvės ir t.t.

Išsiaiškinkite, kas bus jūsų kaimynai. Geriausia ieškoti tokios gyvenvietės, kurioje kaimynai - draugiški, vienas kitą gerbiantys. Išsirinkus gerą kaimynystę, ateityje galite išvengti įvairių problemų, susijusių su triukšmu ir t.t.

Viena svarbiausių užduočių, renkantis kotedžą - patikrinti jo techninę būklę: kokie įrengimai, medžiagos naudojamos statybai ir t.t.

Taip pat nepamirškite išsiaiškinti, ar teritorijoje įrengtos saugumo sistemos, kurios gali apsaugoti namą nuo vagysčių ar kitokių nusikaltimų.

Naujai pastatytų kotedžų kainos Vilniuje

Išsirinkite geriausią variantą - atidžiai patikrinkite rinkoje siūlomas kainas. Taip pat nuodugniai patikrinkite pirkimo sąlygas, kad išvengtumėte nesąžiningų pardavėjų.

Šiuo metu naujų kotedžų kainos Vilniuje yra labai įvairios. Jos gali skirtis priklausomai nuo namo dydžio, vietos, naudojamų medžiagų, įrengimų ir kt. Dažniausiai geri, naujos statybos kotedžai Vilniuje kainuoja nuo 1500 iki 2000 eurų už kvadratinį metrą. Galutinei kotedžo kainai įtaką daro namo dydis - kotedžas vienbutis ar dvibutis, būsto vieta, ar yra garažas, ar išvystytas patogus susisiekimas ir t.t.

Taigi, kaip išsirinkti tinkamą kotedžą Vilniuje?

Kotedžo pirkimas Vilniuje reikalauja ypatingos atsakomybės ir susitelkimo į dalykus, kurie tiesiogiai daro įtaką galutiniam rezultatui. Remiantis specialistų rekomendacijomis, norint išsirinkti geriausią kotedžą Vilniuje, reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

  • Planuojamo įsigyti būsto vieta – palankiausia ta, kuri lengvai pasiekiama iš miesto centro, tačiau yra netoli gamtos;
  • Ar gerai išvystyta infrastruktūra – ar netoliese yra vaikų darželiai ir mokyklos, gydymo įstaigos, parduotuvės, vaistinės ir kt.;
  • Ar yra įrengtas nuosavas garažas ar parkavimo vieta;
  • Ar yra terasa;
  • Teritorijos komfortas – ar yra įrengtos laistymo sistemos, geras gatvės apšvietimas, apželdinimas ir t.t.
  • Saugumo užtikrinimas - ar teritorija yra aptverta, įrengti įvažiavimo vartai;
  • Ar gyvenamosios erdvės išplanavimas - patogus ir pakankamas jos plotas patogiam gyvenimui (paprastai šeimai – apie 140 kv.m.);
  • Kiti svarbūs kotedžo įrengimo aspektai — pakankamas apšvietimas, triukšmo izoliacija ir kt.;
  • Nepamirškite įsitikinti, kad būsto pardavėjas - patikimas.

Šiandien „Modernus slėnio" namai - puikus pasirinkimas, atitinkantis visus reikiamus kriterijus, keliamus idealiam būstui: įrengti poliniai pamatai, išvedžiotas grindinis šildymas.

Namo sienų statybai naudoti 25 cm blokeliai, apšiltinti 25 cm poliesteroliu. Fasadas - dekoratyvinio tinko, su klinkerio elementais. Namo viduje - sienos tinkuotos. Įrengtos vidinės pertvaros. Langai: PVC profilio (6 kamerų, 3 stiklų), A++ klasės. Lauko durys: Medinės, A++ klasės.

Garažo vartai - įrengti su automatika. Stogas - sutapdintas ir apšiltintas 30 cm. Terasa: 24 m2, įrengta trinkelėmis. Įrengtos komunikacijos: miesto (vandentiekis, kanalizacija), elektra - išvedžiota.

Mūsų kontaktai

Telefonas:

+370 659 66 999

El. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Adresas:

Fabriko g., Vilnius

NT brokerė

Violeta Bublytė-Kotlovska

Telefonas:

+370 659 66 999

El. paštas:

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Nemokama konsultacija